• Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců
  • Restaurace - Penzion U Němců

Restaurace

TĚŠÍME SE NA VÁS V RODINNÉM PROSTŘEDÍ S DOMÁCÍ KUCHYNÍ

Restauraci a penzion U Němců, v dnešní podobě, provozuje v malé vesnici Domašov u Brna od roku 1990 rodina Němcova. Předci současných majitelů vlastnili tento kdysi tzv. „zájezdní hostinec“ U Svobodů od roku 1895.

Hosté si mohou vybrat, zda navštíví  restauraci nebo pivnici s jídelní částí, které na sebe navazují a obě jsou propojené se zahradou a letním posezením na terase. Pro větší akce je možné využít společenský sál až pro 100 osob.

 

Restaurace

V roce 2006 byla otevřena restaurace s krbem v rustikálním stylu a nabízí posezení pro 60 - 65 osob v příjemném rodinném prostředí.

Restaurace je propojena s terasou o kapacitě 30 míst, která je umístěna v uzavřené zahradě plné vzrostlých stromů. Součástí terasy je okrasná fontána, gril a v případě horkého počasí je možnost zastínění markýzou.

Nekuřácké prostředí je vhodné především pro rodinné oslavy nebo pro příjemné posezení v kruhu přátel. Pro nejmenší hosty máme připravený malý dětský koutek, dětské židličky a v případě potřeby poskytneme prostory pro přebalení, nebo nakrmení miminek.

 

Pivnice

Pivnice je rozdělena na restauraci a pivnici, čímž umožňuje posezení celkem pro 60 osob. V restauraci lze zhlédnout sportovní přenosy a k dispozici je také terminál Startip pro sportovní kurzové sázky. Po domluvě lze využít biliard nebo stolní tenis v přilehlém sále.

  • Obě restaurace nabízí pokrmy připravované podle poctivých domácích receptur.
    K vaření je využíváno nabídky regionálních dodavatelů a v rámci možností i domácích surovin.
  • Díky dlouholetým zkušenostem zvládá tým kuchyně připravit různé rauty, slavnostní menu, občerstvení pro školení a semináře, a to vše většinou podle individuálních přání hostů.Sál

Přilehlou součástí kuřácké restaurace je také velký sál pro 100 osob
(s možností samostatného vchodu), který je vhodným místem pro pořádání oslav, svateb, školení či společenských večerů. V letních měsících lze využít malého venkovního prostranství pro posezení či grilování.