• Společenské akce - Penzion U Němců
  • Společenské akce - Penzion U Němců
  • Společenské akce - Penzion U Němců
  • Společenské akce - Penzion U Němců
  • Společenské akce - Penzion U Němců

Společenské akce

KOMPLEXNÍ SLUŽBY JSOU SAMOZŘEJMOSTÍ

Prostory penzionu a restaurace umožňují pořádání veškerých společenských událostí počínaje oslavou narozenin přes svatební hostinu až po firemní semináře.

Možnost ubytovat hosty v místě oslavy je určitě velkou výhodou i pro vaši plánovanou akci.

Jsme schopni pro jakoukoliv příležitost zajistit dekoraci slavností tabule, květinovou výzdobu, cukroví, hudbu a vše co k tomu patří.

Pro školení a semináře lze po dohodě zapůjčit projektor a plátno pro projekci. V celém objektu restaurace a penzionu je zdarma připojení wi-fi. Pro firemní akce většinou připravujeme i vhodné občerstvení typu „coffee break“ apod.

Restaurace a penzion „ U Němců“ je vhodným a oblíbeným místem pro uspořádání nejen svatební hostiny, ale i obřadu v přilehlé zahradě.

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni zajistit kompletní svatební servis nebo svatbu na klíč. Jako svatební dar od nás obdrží novomanželé svatební noc zdarma!

Více o pořádání svateb v našem penzionu najdete ZDE!

Pro svatební hostiny a oslavy všeho druhu zajišťujeme kompletní dekorace a výzdobu slavnostní tabule a prostor. Tato aranžmá a konzultace děláme ve spolupráci s internetovým obchodem www.dekorace-oslavy.cz, kde najdeme vždy spoustu inspirace díky široké nabídce doplňků a dekorací.